העובדים שלך טסים כל הזמן  לחו"ל?

ז'ה טם איי לאב יו טרמינל בלה מיה

רוב האנשים מתרגשים מעצם המחשבה על שדה התעופה. אבל עבור אחרים, רבים מהם עובדי חברות ההייטק, הפיננסים או שאר החברות המובילות במשק, שנאלצים לטוס תדיר במסגרת העבודה, החוויה שונה בתכלית, ושדה התעופה הפך לחלק בלתי נפרד ממקום העבודה שלהם. ריבוי טיסות, הלחץ להגיע לטיסות המשך ולפגישות בחצי השני של העולם, הג'טלג שלא מרפה - סיבות אלה ורבות אחרות הופכות את החוויה של הטיסה לחו"ל למורכבת הרבה יותר. אך יותר מכל קושי אחר, המרחק מהבית, מבן או בת הזוג וכמובן מהילדים הופך את הנסיעה לחו"ל לאתגר ממשי..... 

על משפחות העובדים שלך שנשארו בארץ כבר חשבת?

בחנות החברתית של עמותת עמיחי חשבו על מוצר בדיוק בשבילך!  

ברור שהעובדים שלך חייבים לטוס ולהבטיח את עתיד החברה. אבל בזמן שהם בחו"ל דואגים לעתיד החברה, האם מישהו במשרד חושב או דואג לבני משפחתם שנותרו בארץ? בחנות החברתית של עמותת עמיחי, חשבנו על מתנה במיוחד עבור עובדים כשלך, מתנה שכולה מחשבה ותשומת לב, מתנה שנועדה להנעים ולהקל על החוויה של העובדים שלך ושל בני משפחתם.  

"כמה טוב שבאת הביתה"

מתנה שימושית, מהנה ומלאת תשומת לב למשפחות העובדים שלך שנותרו בארץ

מתנה מושקעת עם ערך חברתי אמיתי

כל המוצרים חנות החברתית של עמותת עמיחי יוצרו על ידי אנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית באחד ממרכזי התעסוקה של עמותת עמיחי  

קצת על עמותת עמיחי

עמותת עמיחי מספקת רצף שירותים בקהילה לכ– 400 ילדים, בני נוער ומבוגרים עם מוגבלות שכלית התפתחותית, במטרה לשפר את איכות חייהם, לאפשר להם להגיע לעצמאות מרבית בקהילה ולאפשר להם לחיות בשוויון עם השוני. לילדים החל מגיל שלוש מספקת העמותה מסגרת חברתית וטיפולית לאחר שעות ביה״ס, בסופ״ש ובחופשים. ואילו למבוגרים עם מוגבלות שכלית התפתחותית בתפקוד נמוך מהווה העמותה מסגרת כמעט יחידה לדיור ולתעסוקה בקהילה.

לקבלת מידע נוסף

מחיר

hart_opasity.png
hart_opasity.png
 

50-99 ערכות

77 ש"ח

30-49 ערכות

82 ש"ח

10-29 ערכות

87 ש"ח

1-9 ערכות

95 ש"ח

* זמן אספקה - עד 15 ימי עסקים
* המחיר אינו כולל משלוח

למידע ולפרטים נוספים: