ב 20.4.16 התארחו דיירי עמיחי בחוות יבולים במסגרת פרוייק "יבולים מארחים".
פרוייקט יבולים מארחים בשיתוף ג'וינט ישראל - JDC Israel אגף נכויות, הוא פרוייקט של קבוצות, סדנאות וקורסים בנושא קיימות וסביבה, כאשר תכנון האירוח והאירוח עצמו נעשים על ידי אנשים עם מוגבלויות ( מתמודדי נפש, אנשים על הרצף האוטיסי, מגבלה שכלית התפתחותית ולקויות למידה מורכבות).
חברי יבולים העבירו לדיירי עמיחי מספר פעילויות: סיירו בחווה, שם הם ליקטו עלים לסלט, קטפו עלי לוונדר והכינו מהם שקיות ריח, אפו עוגיות טחינה בריאות וטעימות וסיימו את החוויה בפיתות על הטאבון מלווים בסלטים מעשי ידיהם.
![](https://static.wixstatic.com/media/b0c417_157f6a5c252845fda5b9646eb3389c02.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b0c417_157f6a5c252845fda5b9646eb3389c02.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/b0c417_79273c195ab848a0b488f5c7a542eddd.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b0c417_79273c195ab848a0b488f5c7a542eddd.jpg)